زمان سقوط حکومت ننگین آل سعود(انشاالله)

این قضیه فقط به صورت احتمالی بیان می شود......
حدیثی را درباره ی طول عمر حکومت بنی عباس در آخر الزمان در الفتن نعیم بن حماد است حدیث 598


در این حدیث مدت حکومت بنی عباس 1000 ماه و 9 ماه کمتر ذکر شده است.
آن هایی که با احادیث علائم ظهور آشنایند می دانند که بین لفظ بنی عباس و بنی فلان یک اختلاط خاصی در احادیث رخ داده است که جز آشنایان به احادیث ظهور اکثرا به اشتباه می افتند.
دلیل این امر آن است که بنی فلان از طرف معصومین هم برای آخرین حکومت قبل از ظهور در حجاز به کار می رفته است هم برای بنی عباس سابق.زیرا به کار بردن لفظ بنی عباس در آن دوران به دلیل تقیه و محذورات دیگر، بسیار مشکل بوده است.به همین خاطر روات حدیث گاها بین این دو فرق نمی گذاشتند و احادیث بنی عباس سابق با بنی فلان معهود و بالعکس جایگزین می شده است که با نگاه اجمالی به احادیث خاندان پادشاهی حجاز قبل از ظهور مشهود است.از طرفی احادیثی هم داریم که از دو بنی عباس سخن می گوید که یکی از قبل از ظهور واقع می شود و موطن آن عربستان است.این امر هم می تواند دلیلی دیگر بر این تداخلات باشد.
در هر صورت بر می گردم به 1000 ماه و 9 ماه کمتر.این مدت می شود 82 سال و 7 ماه.به این دلیل که ماه ها در زمان ائمه(علیه السلام) قمری بوده است محاسبات هم بر همان پایه انجام می شود.
اما آغاز حکومت آل سعود در سپتامبر 1932 است که با یکپارچه سازی حکومت خود به طور کامل در عربستان اعلان رسمی پادشاهی آل سعود می گردد. اگر این تاریخ را به تاریخ قمری تبدیل کنیم ماه سپتامبر 1932 برابر جمادی الثانی 1351 قمری خواهد شد.این کار را با یکی از نرم افزار های مبدل تاریخ به هم انجام دادم. با محاسبه هم امکان پذیر است:
حالا اگر 82 سال قمری را به 1351 قمری اضافه کنیم می شود 1433 و 7 ماه بعد آن می شود حدود محرم 1434 هجری قمری.از جهتی بنا به احادیث سقوط آل سعود هم در محرم است(عبایة بن ربعی از امیرمؤمنان علی علیه السلام نقل کرده است که ایشان فرمود:آیا شما را از پایان حکومت بنی‌فلان آگاه نکنم؟ گفتیم: چرا ای امیرمؤمنان. فرمود: کشته شدن انسانی بی‌گناه در روز حرام و در شهر حرام (مکّه معظّمه) از قومی از قریش. قسم به کسی که دانه را شکافت و انسان را آفرید، برای آنان بعد از این جنایت، جز پانزده شب حکومت نخواهد بود[ ارشاد، ج2، ص374]-نفس‏زکیه دقیقاً روز 25 ذیحجه؛ 62 روز بعد از ظهور کشته می‏شود و 15 روز بعد، یعنی روز دهم محرم (عاشورا) ‏قیام جهانی آغاز می‏شود.‏‎ ‎) و شرایط امسال در سوریه و انقلاب های اسلامی منطقه نویدی بر این موضوع است ان شاء الله.
یــــا علـــــــــــی

/ 4 نظر / 83 بازدید
سحر

با سلام و سپاس به خاطر مطلب زیبا تون. به امید برچیده شدن دست همه شیاطین. ان شاءالله

ظفری

سلام دلاور خدا قوت - جالب بود

بسیج مهندسی

نفرين بر تو باد اي نامسلمان+سخنراني افشاگرايانه قنبريان+ ملک فهد در کناريک روسپي (( توصيه شده ))

علی

کتاب ذريه پيامبران و نقش ويژه ايرانيان در آخرالزمان را حتما بخوانيد. ظهور بسيار نزديک است. از اينجا دريافت کنيد. aliahoseinzadeh1234.blogfa.com