/ 16 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سرباز گمنام

بذار وقتش برسه، منتظر فتوای حضرت آقاییم. حکم جهاد که به دستمون رسید آنچنان جهادی بکنیم که مردانشون رو برده میگیریم و زنانشون رو کنیز. اون موقع این خونی که از مسلمانان ریخت رو تلافی خواهیم کرد و ریشه صهیونیسم رو نابکار ، انشاءالله.

yoni

کار اسراییل تمام است!!! با توجه به دو دستگی مردم و انزجار کثیری از یهودیان از ادامه جنگ خبرهای خوشی از شکست اسرائیل در راه است!!!!! فروپاشی ال سعود هم نزدیک است!!!

غمگین

خدایا به حق این طفلان معصوم ریشه هر چی ظالم ومتجاوز را بکن.

مریم

تو کربلای 1500 سال پیش نبودیم.الان میزنیم تو سرمونو یاد اونهارو زنده میکنیم (که باید باشه)اینایی که نهایتا ساعتها باهاشون فاصله داریم و نمیبینیم.واقعا کی باید به دادشون برسه ؟

مجید

یا حسن زهرا به فریاد مسلمین الخصوص کودکان بی گناه غزه برس خیلی درک ناک است. مسلمان کجایند به پا خیزید

هوشیار

اسرائیل و صهیونیستها از کشتار این مظلومان لذت می برند . اسرئیل را ولش کنید دولتهای مرتجع عرب را ببینید که در مساله سوریه با کشتی سلاح ارسال می کنند و در مساله فلسطین نقش هلال احمر را بازی می کنند و به اصطلاح غربیان رمانتیک به غزه سفر می کنند که چی بشه؟ بدبخت ها و نکبت ها دیر یا زود در لانه های شما نیز رخنه خواهد کرد و انوقت ببینیم شما چکار خواهید کرد. ننگ برشما که وحدت مسلمانان را بهم می زنید.

ناشناس

خوی وحشی گری قوم منفور اسرائیل (که لعنت خداوند برایشان باد)هیچ وقت تمامی ندارد حتی اگر نصف دنیا در اختیارش باشد. به یاد مظلومیت افتادم ،ای حسین(ع).اینان پیروانت هستند که چنین معصومانه و مظلومانه بخون خود غلطیده اند.انسان عصر ماشین با انسان غار نشین حتی یک چیز مهم کمتر دارد و آن جنگ و مبارزه با هم قد و اندازه خود(نه بچه و زن وپیر).

علی

اشکم درامد

علی

این هم حقوق بشر امریکایی سگهای چوب به دست آمریکا(قطر-عربستان-ترکیه-و...)چرا العان وق وق نمی کنید. امام زمان قربونت برم چقدر انتظار به خدا بریدیم جان مادرت زهرا بیا

خالد از بوشهر

مرگ بر اسرائیل