فیسبوک

کمبود محبتت را به اشتراک بگذار با نامحرمان

که آنان این "برهنگـﮯ افکارت" را هزاران لایک خواهند زد .

تاسف بار است حال و روز کسـی که تشنه ی نگاه دیگران باشد .

/ 9 نظر / 5 بازدید
شبکه صدای تو

جناب آقای رمضانی با سلام. ضمن تشکر از زحمات شما، مطلب زیبای حضرتعالی برای معرفی و استفاده دیگران، در سایت صدای تو / sedayeto.ir منتشر شد. لینک مطلب شما : http://sedayeto.ir/index.php/the-best-blogs/5435-2014-03-01-07-22-31.html *** منتظر مطالب تولیدی جدید شما هستیم. *** تقاضامندیم پس از نوشتن هر پست ، با مراجعه به قسمت ارسال مطلب در سایت، ما را در جریان مطالب جدید خود قرار دهید. ********* از دوستانتان نیز بخواهید به ما بپیوندند... با صدای تو ، دیده و شنیده شوید / sedayeto.ir

مهران

با هر لایک مارک زوکربرگ گنده تر میشه .

محمود علی پور

فیسبوک چیز خوبیه...جوونا توش با هرکی که میخوان میتونن رابطه داشته باشن...میتونن عکسای دوستاشون که ازشون دورن رو ببینن...به هر حال ناراحت نباشید...آقای روحانی مگه قول ندادی کلا فیلترها رو بازکنی...ما منتظریما...حال ندارم وی پی ان بخرم!آخه وی پی ان رایگان کیفیتش پایینه...سرگرمی بسیاااااااااااار خوفیه!

امیر

فیس بوک ابزار جاسوسی و شکل دهی نظرات در خط تفکر سازمان های اطلاعاتی امریکایی هست. امریکایی ها میوه این پروژه چند سال دیگه برداشت میکنند البته الان هم دارند به نوعی برداشت میکنند.

جالب

واي واي واي همچي حل بود فقط مونده بود لايك فيسبوك رو بررسي كنيد چيز مهم تري نبود؟؟ تهوم چي داريد؟!

مائده

من عضو فیس نیستم. چون میدونم که به محض اینکه عضو بشی شماره هارد سیستم شما ثبت میشه و به راحتی میشه درون کامپیوترتون رفت و آمد داشت...!!! راستش اول شنیده بودم و خیلی باور نداشتم اما یه بار به طور اتفاقی متوجه شدم راسته. اینطوری که یکی از دوستام وی پی انش کار نمیکرد اومده بود با سیستم من میخواست فیسشو چک کنه. وارد فیس شد اما هرچقدر که یوزر پسوردشو زد نتونست وارد بشه و این پیغام میومد : شما در فیس بوک عضو نیسیتد. لطفا اول عضو شوید" هرجفتمون تعجب کردیم . بعد فک کرد شاید اشتباه میزنه یوزرشو. شب بهم زنگید که از سیستم یکی از اقوامشون که اونم عضوفیسه تونسته با همون یوزر پسفرد وارد بشه...!!!!! انقدر همه چیزو گل و بلبل نبینید.. نوهم توطئه هم نیست... موندم ما که همه چیزو تحریمیم چرا آخرین سیستم گوشی و لپ تاپ و.. کوف دیگه تو کشورمون ریخته!!!!

محمد

من معتقدم فیس بوک یک تهدید است که میتوان با درایت وخلاقیت ان را به فرصت تبدیل کرد. اگر هر کاربر ایرانی متعهد، به جای استفاده سرگرم کننده از این پدیده و گشت وگذار های بیهوده ، فکر خود را به کار اندازد که چگونه میتوان بستری برای یک دیپلماسی عمومی موثر برای تاثیر گذاری مثبت بر دیگر ملتها ایجاد کرد. تمام کسانی که ادعا دارند این توهم توطئه است و کسانی که اصرار دارند که نه واقعآ توطئه است، هردو گروه متاسفانه اسیر حرفهای احساسی و غیر علمی هستند. عزیزان تا زمانی که ابزار را نشناسیم ، یا به خود اسیب میزنیم یا نمیدانیم راه استفاده مفیدش چیست. با فیس بوک موافقم به شرط انکه اول خوب بشناسیم . دوم ، با یک حساسیت نسبی به سراغش برویم و سوم اینکه از جنبه سرگرمی ان فاصله گرفته و به سمت تاثیرگذاری حرکت کنیم. (لازم به ذکر است که این بحث توطئه یا توهم توطئه ، نیاز به یک بحث عمیق و پیچیده دارد و لذا یک مسئله ای را مطرح نکنید که مجال پاسخگویی نباشد). جهانی بیندیشید وملی عمل کنید. با درود

من که عضوش نیستم. مرگ بر اسرائیل...

پیرمرد بیست و چهارساله

قوی ترین سلاح ها رابرای دفاع از مرزهای جغرافیایی به کار می برند درحالی که مرزهای ذهنی بی سنگرند.